?

Log in

No account? Create an account
05.04.2016: выставка в Одессе, «Балто, Балто, мила до нестями», Воронцовский дворец - Балтский журнал
Апрель 4, 2016
10:42 pm
[batowem]

[Ссылка]

Previous Entry Поделиться Next Entry
05.04.2016: выставка в Одессе, «Балто, Балто, мила до нестями», Воронцовский дворец

5 апреля  15:00


Источник: http://omr.gov.ua/ru/announce/81743/


ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ
«БАЛТО, БАЛТО, МИЛА ДО НЕСТЯМИ»

присвячено Дню звільнення Балти від німецько-фашистських загарбників

Західне Причорномор'я має давню історію. Цей край завжди оточувала своєрідна духовна аура, у південній благодаті якої на межі двох еко-світів - степу і моря - і цілого суцвіття національних культур створювалися шедеври літератури, живопису, театру, архітектури. І нині краса Одещини, її неперевершений колорит служать джерелом натхнення для нових поколінь творців прекрасного.
Однією з найгарніших перлин нашого краю є місто Балта. В цьому році у міста ювілей – воно відзначає 490-річчя із дня заснування. Протягом цього часу в ньому побувала велика кількість видатних особистостей: Тарас Шевченко, Лесь Гомін, Кость Гордієнко, Л. Н. Толстой, О. С. Пушкін, письменники Котляревський, Едуард Багрицький та інші. З історією міста зв`язані відомі імена української історії. З 1924 по 1929 роки Балта була першою столицею Молдавської АРСР в складі України.


Міська художня галерея запрошує відвідати виставку учасників міжнародних пленерів, що вже не перший рік проходять на Балтщині та збирають величезну кількість талановитих художників. Творча еліта зі всіх куточків світу щороку приїздить туди на творчі симпозіуми та пленери. Митці створюють художні образи, що переносять глядачів в особливий культурний простір, де історія трансформується в сучасність, реліктовий степ дає поштовх, а живописні кручі річки Кодими стимулюють творчий запал художників.
На протязі 2013-2015 років на Балтщині було проведено три художніх пленери, в яких взяли участь професійні художники міст Одеси, Ізмаїла, Китайської Народної Республіки, Польської Республіки, також, у 2015 році, було проведено міський пленер місцевих самодіяльних художників.


Кожний пленер завершується виставкою робіт у виставковій залі районного історичного музею, працівники музею організовують пересувні виставки в села району. Все це є можливим завдяки районній програмі «Балтщина туристична». Мешканці міста висловлюють подяку художникам та спонсорам без яких пленери, що є неабиякою культурною подією, не відбулися б - Балтській міській раді, В. А. Желіховському, В. А. Вінярському, С. І. Іваннікову.
У виставці приймають участь: Григорій Вовк, Генадій Горбунов, Володимир Дудник, Іван Коцефляк, Катерина Лемешева, Лю Цзань (КНР), Естелла Мунтян, Михайло Пархоменко, Віктор Потеряйко, Марина Репнова, Тетяна Романенко, Ірина Рубель, Андрій Стрельцов, Хуан Цин-Шен (КНР), Людмила Швидко, Сергій Шендеровський, Сергій Ушаков.


Запрошуємо одеситів та гостей міста відвідати

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ, ЯКЕ ВІДБУДЕТЬСЯ

5 КВІТНЯ О 15-00 у залах Воронцовського палацу


Одеса, Приморський бульвар, 1. Воронцовский палац.

(Оставить комментарий)

Город Балта. Неофициальный сайт Разработано LiveJournal.com