batowem (batowem) wrote in balta_ua,
batowem
batowem
balta_ua

НОВИЙ МІСТ - ВІДКРИТО

Минулого четверга відбулось урочисте відкриття мосту через р. Кодиму по вул. Ломоносова, який дозволить розвантажити основні транспортні артерії міста, постити додатковий потік машин вул.Ломоносова.


Першим на урочистостях виступив голова райдержадміністрації В.М. Бабанський, який підкреслив, що міст дозволить зняти серйозне навантаження з центральної частини міста, а його мешканці тепер мають можливість скорочувати шлях. Він подякував колективам райавтодору (керівник С.Т. Матевосян) та ПП „Енергія» (О.І.Нєкіпєлов), завдяки злагодженій роботі яких будівництво транспортної споруди відбулося у максимально стислі строки.

- Ми робимо сьогодні без всякого популізму те, що повинні робити. Думаю, що наступним буде міст по вулиці Пушкінській,- сказав В.М.Бабанський на завершення свого виступу.

Початком добрих справ та курсу, який взяла райдержадміністрація, назвав ремонт доріг та відкриття мосту начальник управління економіки С.С. Мазур, також висловивши подяку колективам шляховиків. Він зауважив, що райавтодор та ПП „Енергія» постійно збільшували планові показники, працюючи з великим ентузіазмом. Його слова підтвердив, виступаючи перед присутніми, керівник райавтодору С.Т. Матевосян:

- Сьогодні ми зробили подарунок місту , про який мріяли. Хочу, щоб усі знали: хоч кошти за роботу ще не надійшли (підрядчик виділив свої), ми працювали з ранку до вечора, працювали добре і дуже раді відкриттю мосту. Я вітаю працівників нашого підприємства з наступаючим Днем автомобіліста і дорожника. Ваш труд ніхто не забуде.

Урочисте перерізання стрічки було доручено ініціатору позитивних змін, які відбулися останнім часом на дорогах нашого міста та району - голові райдержадміністрації В.М. Бабанському.

Новим мостом проїхало декілька авто.

Людмила ШЕЛИХ.
http://tribuna.od.ua/index.php?name=News&op=article&sid=693
Subscribe

Recent Posts from This Community

 • Метричні книги Балтського повіту

  Березівка, ц.Різдва Пресвятої Богородиці, ЦДІАКУ, ф.224 о.1 с.1089 (1773-1795) Гербина, ц. Покрови Пресвятої Богородиці, ЦДІАКУ, ф. 224 о.1 с.199…

 • фольклор

  Балта в еврейском фольклоре Отвергнутая невеста Вот истинная история, которая случилась с одним хасидом по имени реб Ойзер. В детстве он был…

 • Поиск

  Щенин Сакко Михайлович, 1927 г.р., проживавший до войны с семьей в Балте, ищет родственников в городе Балта. Так же есть брат Щенин Вансет…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments